אודות

Glowing Belly הוא מגזין אינטרנטי טרנדי ועדכני המיועד לנשים בהריון, שעוסק בכל מה שחם ומעניין בתחומי האופנה, יופי, טיפוח, wellbeing ולייפסטייל.

הריון (רוב הזמן) הוא אושר, וגם כשהוא פחות אנחנו כאן כדי להסתגל איתך לצרכים החדשים, לנתוני הגוף המשתנים, להתמודדויות עם אופנה ותזונה, שגרת הטיפוח והספורט, שעכשיו עושים קצת אחרת. בלי לוותר על כלום ודווקא בהיריון – זה הזמן להיות גמישות.

Glowing Belly יספק לך את כל מה שתרצי לדעת כדי להישאר מעודכנת, בכתבות מהנות וקצרות, כאלה שמספקות השראה וגם טיפים לתקופה המיוחדת הזו: להיות אופנתית וטרנדית גם בתקופת ההריון, בניית מלתחה מינימלית אך פונקציונלית להריון, סקירת ג'ינסים מומלצים, עצות לטיפוח ואיפור גם כשההורמונים שולטים וכדומה.
התוכן באתר נכתב על ידי נשות מקצוע מובילות בתחומן וכולל גם הפקות אופנה, מדריכים מצולמים ועוד…

החזון שלנו
החזון שלנו הוא לעשות לך את היום קצת יותר נעים, אופנתי, צבעוני ובריא, באמצעות תוכן איכותי וטרנדי שישאיר אותך זוהרת גם בתקופת ההריון.
יחד נבנה קהילת נשים משתפת, תומכת ומלאת השראה, ונבחר עבורך רק את הטוב ביותר.
בנוסף לכתבות האיכותיות במגוון הנושאים שמעניינים אותך, תמצאי ב  Glowing Belly גם המלצות על מוצרים ומותגים ושיתופי פעולה מסחריים. חשוב לנו שתדעי שאנו מפרסמות רק מוצרים ומותגים שאנחנו מאמינות בהם והתנסינו בהם בעצמנו.

גם אם את "רק" מתכננת היריון, או שילדת לא מזמן- הצטרפי אלינו. מבטיחות שיהיה מעניין לפני, במהלך וגם אחרי ההיריון!