Lifestyle#

מחוברות: אפליקציות שוות להריון

אם כבר אנחנו מכורות לניידים שלנו, אז לפחות שנשתמש בהם בסטייל ונפיק מהם את המרב עבור הבייבי שלנו. הנה לכן 10 אפליקציות שמתאימות בול להריוניות

הן ימנו בשבילכן ימים, תנועות וצירים, ימליצו על אימון כושר וגם על שמות, יזכירו לכן לקבוע אולטרסאונד ויתעדו את ההריון שלכן בסטייל. קבלו את מיטב האפליקציות החינמיות (באנגלית) שיעזרו לכן להעביר את ההיריון בקלות ולזכור הכל גם עם הטפשת.

#1 Baby pics photo editor

האפליקציה שתהפוך את ההריון שלכן ליצירת אמנות. בעזרתה תוכלו לתעד בצורה מיוחדת את הגדילה של הבטן והבעיטה הראשונה ועד החיוך והצעדים הראשונים לאחר הלידה. כל מה שצריך לעשות זה להעלות תמונה ולהוסיף את אחד מ-1,000 יצירות האמנות שקיימים באפליקציה. להוסיף טקסט (אפשר לבחור גם טיפוגרפיה יפה!) לשתף.

להורדה באייפון ובאנדרואיד


#2 Totsie – Baby Photo Editor

גם באפליקציה הזאת תוכלו להוסיף אלמנטים יצירתיים לאורך כל חודשי ההריון שלכן. וגם אפשר לשמור בקפסולת זמן את כל התמונות הכי מקסימות מההריון ומהבייבי שיגיע. יש גם אפשרות לקולאז'ים, לפילטרים ולטקסטים מעוצבים. האפליקציה הזאת תמשיך אתכן גם לאחר הלידה, כשתרצו לתעד כל חודש בחייו של התינוק בתמונות מעוצבות ושובות לב.

להורדה באייפון ובאנדרואיד


#3 Lil Pics – baby photo app

אפליקציה שתעזור לכן להפוך את התמונות לסיפורים מעניינים ובלתי נשכחים. יש בה ציורים יפים, משפטים מצחיקים, מספרים, סרגלי התקדמות, ימי הולדת ועוד. איך זה עובד? מעלים תמונה ומתחילים לשחק. כן, התמונות הכי פשוטות שיש לך בנייד יכולות להפוך בקלות לסופר-אינסטגרמיות.

להורדה באייפון


#4 Ovia pregnancy tracker &baby countdown calender

האפליקציה שמשכנעת אתכן שההיריון שלכן הכי ייחודי, למרות שאתן כבר משוחדות. אז בבקשה: הצטרפו וצפו בעובר גדל מדי יום, תקראו כתבות ועדכונים שמדויקים לכן וגם תצפו באילוסטרציות חמודות של גודל כף היד והרגל והשוואות משעשעות. מדי יום תקבלו עדכונים יומיים לגבי העובר וההיריון. עוד באפליקציה: מחשבון שסופר לאחור, פידבק אישי לפי הגיל שלכן, מידע רפואי שהזנתן ו-BMI וקהילה של מצפות כמותכן שם תוכלו לשאול על תרופות, מאכלים סימפטומים ועוד.

להורדה באייפון ובאנדרואיד


#5 Kegel Trainer

אפליקציית האימונים בהריון הטובה ביותר כבר שלוש שנים לפי דירוגי מגזינים שונים. כאן תלמדו שהדבר הכי חשוב בהיריון הוא אימוני הכושר. זו הדרך המושלמת לשמור על היריון בריא ולהאיץ את ההחלמה והירידה במשקל אחרי הלידה. באפליקציה אימונים קלים ופשוטים בדגש על רצפת אגן למשל ותכניות לעבוד על אזורים מסוימים בגוף כמו רק הרגליים או רק האגן, שיגרמו לכן לזוז גם אם זה הדבר האחרון שבא לרגלים הנפוחות שלכן לעשות. המתכנתים דאגו שלא תשתעממו ובוודאי שלא תזנחו את האימון ולכן יש בה פיצ'רים לתיזמונים בהם כאלה שמזכירים לכן איפה הפסקתן וכמה עוד נשאר לכן.

להורדה באייפון ובאנדרואיד


#6 Pregnancy tracket & baby app

אפליקציית לוח שנה לניטור היריון ולוח התפתחות העובר, תלווה אתכן על פי נתונים שבועיים ויומיים ואף תמחיש בעזרת וידאו של התפתחות העובר לפי שלב ההיריון שלכן.

כל המידע הרפואי מבוסס – מומחים ונבדק על ידי יועצים רפואיים, יש כלים ו- ווידג'טים שימושיים כמו כלי למציאת שם, יומן תמונות של הבטן, וברגע שהתינוק נולד האפליקציה הופכת אוטומטית למדריך הורים יומי עם מידע וטיפים שידריכו את ההורים ההמומים בשנה בראשונה.

להורדה באייפון ובאנדרואיד


#7 Pregnancy +

מעקב שבועי עם תמונות יפות ואינטראקטיביות שניתן להתאים לאבות, סבים וסבתות וחברי משפחה אחרים. באפליקציה תקבלו מידע יומי, תנהלי יומן אישי ונתונים כמו משקל וסיכום ביקורות רפואיות, מידע על תזונה וכושר, מונה בעיטות, טיימר צירים,  שופינגליסט- הלא היא ה-רשימה החשובה לקראת היום הגדול.

להורדה באייפון ובאנדרואיד


#8 Pregnany & baby tracker

האפליקציה שמיועדת במקרה הטוב לבחורות חברותיות ובמקרה הפחות טוב – לחופרות. כמובן שתקבלו פה, כמיטב האפליקציות מידע על ההתפתחות של התינוק, כתבות על היריון ועל הורות (למעלה מ-15,000), טיפים, וחדשות עדכניות בתחום ההורות ועם הקלדת התאריך הצפוי גם מעקב יומי ושבועי. אבל הדבר החשוב באמת הוא קהילת ההורים לעתיד המצפים לפי שלב ההיריון שבו גם אתן נמצאות ומשתפים, כך על פי הנתונים היבשים פוסט מדי שלוש שניות (!!)

להורדה באייפון ובאנדרואיד


#9 The bump

אפליקציה המיועדת לנשים בהיריון ראשון. היא זהירה, מחושבת ומעודדת. מכינה אותך לכל ביקור רופא, מחשבת ומדגימה בצורה תלת ממדית את התפתחות העובר, מעלה מאמרים יומיים על היריון ותינוקות, ונותנת תשובות בזמן אמת לכל השאלות – האם התחושות שלכן נורמליות, האם האוכל שבא לכן או התרופה שאתן צריכות בטוחה לכן, ובנוסף יש בה קטלוג מוצרי תינוקות של כל החברות המובילות עם ביקורות.

להורדה באייפון ובאנדרואיד


#10 Sprout Pregnancy

חוויית עולמו של העובר המתאפשרת במעקב תלת ממדי על גבול המוחשי, כולל תנועות העובר, בעיטות ודופק, ומתוזמנת על פי שלב ההיריון. האפליקציה עוזרת להתארגן על כל המידע וכל מה שאתן צריכות לדעת שעובר עליכן ועל העובר. נהדרת לכותבות יומן היריון מלווה תמונות.

להורדה באייפון ובאנדרואיד


הוספת תגובה